Disney obliečky

Disney obliečky

Obliečky sú okrem iného aj dekoračný prvok v spálni. Tvoria charakter spálne  a dávajú jej špecifický nádych. Spálňa vyjadruje človeka, ktorý v nej trávieva noc. Pre deti má spálňa ešte väčší význam. Okrem spania sa deti v tejto miestnosti často aj hrajú. Deti teda trávia v spálni väčšinu svojho času.

Detská spálňa by mala byť navrhovaná hlavne za účelom vytvoriť  dieťaťu príjemné miesto na odpočinok. Farebne by mala spálňa pôsobiť pozitívne a vytvárať dieťaťu dobrú náladu.

Obliečky patria k dôležitým častiam spálne. Dieťa je s nimi v priamom kontakte. V detskom svete sú veci živé, takže aj vzťah dieťaťa k obliečke je iný, ako je to u dospelých.

V ponuke je veľké množstvo obliečok s rôznymi motívmi a vzormi. Veľmi populárne sú najmä motívy, ktoré zobrazujú kreslené postavičky z rôznych seriálov. Disney už tradične dominuje kresleným postavičkám. V kolekcii tejto americkej firmy sú také legendárne postavičky, ako je Mickey Mouse, Káčer Donald, Goofy či  pes Pluto.

Napriek tomu, že tieto animované výtvory sú už takmer v dôchodcovskom veku, stále sa tešia nesmiernej popularite medzi deťmi. Pre deti je Disney zábava a fantázia, ktorá nemá hranice. Disney obliečky ľahko splnia jeden z mnohých malých detských snov.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.