Návliečky Matějovský

Návliečky Matějovský

Kúpa návliečok je zdanlivo veľmi jednoduchá vec. Avšak aj táto kúpa sa môže skomplikovať. Problém môže napríklad nastať ohľadne značiek návlečiek. Nie každý sa orientuje v tomto segmente trhu.

Medzi najznámejšie firmy na našom trhu, ktoré sa venujú produkcii návlečiek, patrí česká spoločnosť Matějovský. Firma sídli na severe Čiech v meste Semily. Za takmer 20 rokov svojej existencie si vybudovala veľmi dobré meno nielen na Slovensku či v Čechách. Veľká časť ich produkcie smeruje aj na poľský trh a do zvyšných krajín Európskej Únie.

Matějovský ponúka nadštandard čo sa týka kvality návlečiek. Firma ponúka návliečky vyrobené z rôznych materiálov. V portfóliu firmy nájdeme obliečky vyrobené z jersey, bavlny, krepu, saténu, flanelu či dokonca z trochu exotickej tkaniny pozostávajúcej z vlákien bambusu. Bavlnené návliečky sú ponúkané v dvoch akostných skupinách. Zákazník si môže vybrať  z dvoch druhov zapínania – buď na zips alebo na klasické gombíky.

Matějovský ponúka svoje návliečky s rôznymi motívmi a v pestrom dizajnovom prevedení. Firma ponúka aj aplikáciu fototlače na svoje produkty. Týmto spôsobom možno dosiahnuť veľmi zaujímavý efekt na povrchu návliečok, ktorý dokáže často rozžiariť a prebudiť celu spálňu či inú izbu v dome či  v byte.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.