Obliečky Matějovský

Obliečky Matějovský

Matejovský je dnes už známa značka na trhu s obliečkami, prehozmi a inými produktmi do spálne. Firma Matějovský sídli v Severných Čechách, v meste Semily. Firma patrí k najväčším českým vývozcom výrobkov do spálne. Export smeruje predovšetkým do Poľska, na Slovensko, ale aj do celej Európskej Únie. Firma Matějovský prevádzkuje aj svoj vlastný internetový obchod.

Obliečky Matějovský sú k dispozícii v rôznych rozprávkových a filmových motívoch. Potešia sa najmä deti, keď budú mať možnosť zaspávať s Supermanom, Spidermanom, Garfieldom, Harry Potterom, Asterixom alebo s Kung Fu Pandou. Na motívoch obliečok nájdete aj Shreka, postavičky z dielne Disney alebo dokonca motívy z najlepších českých večerníčkov.

Firma Matějovský má širokú ponuku aj pre úplne najmenších. Nájdete na nich motívy Ferda Mravca, Macka Pu, Nema, včielky Maji a dokonca aj Vlka a Zajaca.

Matějovský však nezabúda ani na dospelú populácia, ktorá preferuje skôr rôzne abstraktné vzory. Množstvo ponúkaných dizajnov a farieb zaručuje, že nikto by nemal mať problém realizovať svoj vysnívaný interiér bytu či domu. Obliečky sú v ponuke v rôznych materiáloch. U Matějovského nájdeme obliečky z jersey, bavlny, krepu, saténu, flanelu alebo z tkaniny vyrobenej z bambusových vlákien. Všetky tieto materiály sú ponúkané v rôznych akostiach.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.