SCAN Quilt vankúše

SCAN Quilt vankúše

Scan quilt je slovenská firma, ktorá vyrába paplóny, vankúše, matrace, deky, obrusy, uteráky a iné bytové doplnky. Vankúše patria k ich najpredávanejším výrobkom, pretože majú veľmi priaznivé vlastnosti. Scan quilt vankúše sú protialergické, bezprašné a príjemné na dotyk.

Scan quilt vankúše sú vyrábané modernými technológiami z dutých polyesterových vlákien. Tento typ vlákna zabezpečuje výborne tepelno-izolačné vlastnosti. Vzduch vo vnútri vlákna pôsobí ako izolátor. Vlákno si dlhodobo udržiava svoj tvar, takže nie je problém ani s čistením vankúšov, ktoré je  možné prať v bežnej práčke. Vlákna vo vnútri vankúšov sú priestorovo štruktúrované do formy vločiek, čo dodáva vankúšu požadovaný objem a vzdušnosť.

Vankúše od firmy Scan quilt je nutné pravidelne udržiavať, pokiaľ sa majú zachovať ich mechanické a tepelno-izolačné vlastnosti. Táto údržba však nie je náročná. Všetko, čo je potrebné spraviť, je občas vankúš vyvetrať, aby sa zbavil potu a inej vlhkosti.

Výhodou dutých vlákien oproti páperiu je najmä v ich jednoduchej údržbe. Scan quilt vankúše sú takmer bezúdržbové. Pri Scan quilt vankúšoch by sa nemala používať aviváž a bielidlá. Oproti páperovým vankúšom sa vyznačujú aj nižšou cenou. Povrchový materiál vankúšov je bavlna, ktorá zabezpečuje ich príjemnosť na dotyk.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.