Stenové nálepky

Stenové nálepky

Ak je v interiérovom dizajne nejaká novinka, nejaký módny trend, ktorý je dostupný takmer každému, tak to určite sú stenové nálepky. Nie, nie je to obyčajný návrat k tapetám, hoci stenové nálepky určite majú spoločného predka s tapetami. Stenové nálepky sú jednoduchý a nenáročný spôsob, ako dekorovať rôzne izby, ako zmeniť ich vzhľad za niekoľko minút a niekoľko eur.

Klasickou ozdobou bytov a domov boli po dlhé storočia obrazy, ktoré sa umiestňovali do rôzne hrubých a ťažkých rámov. Tieto nevyhnutnosti pre obrazy a ich cena často odradzovali aj ľudí, ktorí mali radi umenie a ocenili trochu farebného alebo tvarového citu v ich obydlí.

Stenové nálepky sú v určitom zmysle revolúcia umenia nachádzajúceho v bežnej domácnosti. Na internete existuje množstvo obchodov, kde si je možné objednať stenové nálepky s rôznym dizajnom. Aplikácia stenových nálepiek na povrch stien je veľmi jednoduchá a zvládne ju takmer každý trochu šikovný človek.

Stenové nálepky je možné nalepiť nielen na steny izieb. Využiť možno aj iné povrchy, ako je napríklad sklo či drevo. Graficky kvalitná stenová nálepka určite oživí aj kúpeľňu či rozžiari dvere. Stenové nálepky sú mimoriadne vhodná forma dekorácie najmä do detských izieb.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.