Vyhrievacie vankúše

Vyhrievacie vankúše

Vyhrievacie vankúše sú vynikajúcou rehabilitačnou pomôckou, ktorú môže používať každý bez odporučenia lekára. Vyhrievacie vankúše sú mimoriadne vhodné pre liečenie problémov s krčnou chrbticou a strnulosťou svalov okolo nej.

Hoci sú vyhrievacie vankúše primárne určené na krk a šiju, vôbec nie sú nimi limitované. Vyhrievacie vankúše možno použiť aj na iné časti tela, ako sú kríže, brucho či kĺby. Kvalitnejšie vyhrievacie vankúše obsahujú mechanizmus, pomocou ktorého ich môžete upevniť napríklad na stoličku a pohodlne takto umožniť relax vášmu chrbtu.

Vyhrievacie vankúše sú napájané z bežnej elektrickej siete pomocou zvyčajne dostatočne dlhého kábla (až 2 metre). Elektrické napájanie je odnímateľné, takže kedykoľvek je možné vyhrievací vankúš premeniť na bežný plne mobilný vankúš.

Intenzitu vyhrievania vankúšov možno pohodlne regulovať. Väčšina výrobkov je regulovaná v troch či štyroch stupňov  vyhrievania. Lepšie produkty ponúkajú aj praktický grafický display, kde si môžete kedykoľvek skontrolovať intenzitu vyhrievania.

Poťah takýchto vankúšov je zvyčajne vyrobený z bavlny a je jednoducho odnímateľný, takže je ho možné pohodlne prať v práčke a sušiť v sušičke.

Výrobcovia vyhrievacích vankúšov venujú veľkú pozornosť bezpečnosti týchto produktov. Vankúše obsahujú bezpečné a spoľahlivé termostaty. Navyše každý vankúš obsahuje funkciu automatického vypnutia po určitom čase.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.